Quatuor Wassily

MERITA concerten 2025

17 mei 2025, 20.00 uur
Soroptimisten concert, Maartenskerk Doorn

 

CONCERT “À LA CARTE”
Make your own musical menu

Het communiceren en omgaan met het publiek is cruciaal voor het creëren van een kamermuziekconcert dat echt indruk maakt. Maar hoe kan een concert interactiever worden? Vaak arriveert het publiek, gaat zitten, luistert naar de muziek en vertrekt vervolgens zonder veel interactie met de musici of andere aanwezigen. Daarom stellen we een “à la carte”-concert voor.

Het doel van een “à la carte”-concert is om het publiek direct te betrekken bij het programma door hen de mogelijkheid te geven te kiezen uit verschillende muzikale menu’s die wij hebben voorbereid.

 

Amuse-bouche (musical excerpts)

Antipasto
Maurice Ravel – Quartet in F major: II. Assez vif Très rythmé
Joseph Haydn – Quartet n. 1, op. 77: I. Allegro moderato

Portata principale
Ludwig van Beethoven – Quartet n.2, op. 59: I. Allegro
Franz Schubert – Quartet n. 15 in G mayor: II. Andante un poco moto
François Couperin – La Sultanne

Dessert
Antonin Dvorak – Quartet n. 12 in F mayor “Americano”: II. Lento
Piotr Illitch Tchaïkowski – Quartet n. 1 : II. Andante Cantabile
Robert Schumann – Quartet n. 3, op.41 : II. Assai Agitato

After dinner drink
Ludwig van Beethoven – Quartet n.2, op. 59: IV. Finale Presto
Robert Schumann – Quartet n.3, op.41: IV. Finale Allegro Molto Vivace

 

Dit concert is een benefietconcert voor de Stichting Het Vergeten Kind

Het Vergeten Kind & de Heppie Welkom tas
Ieder jaar komen ruim 5.000 kinderen met hun moeder of vader in een daklozen- of vrouwenopvang terecht. Ze zijn slachtoffer van huiselijk geweld of het gezin is uit huis gezet. Kinderen komen vaak halsoverkop met weinig spullen aan in de opvang. Stichting Het Vergeten Kind zet zich in voor deze kwetsbare kinderen. Om hen direct een warm welkom te geven en steun te bieden, ontvangen zij een tas met nuttige en leuke spullen: de Heppie Welkom Tas. De inhoud van de tas is afgestemd op de leeftijd van het kind en bevat bijvoorbeeld een knuffel, een lunchbox, verzorgingsproducten en speelgoed.